KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16958053

nr 1695 8053

Joye-L. Signerad, daterad - 43, fiskare på bro. Olja på pannå, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 58x66 cm

Utrop:

500 kr

måndag 21 april 2025
kl 19:21:36